Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    Antylope Canyon & Powell Lake

Antylope Canyon & Powell Lake

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Page

Och kochanni, jesli kiedykolwiek bedziecie w "poblizu" warto nadrzucic pare mil i przyjechac obejrzec to niesamowite zjawisko w przyrodzie. Wejscie na teren nie nalezy do tanich: $20 za Lower Antylope i $25 Upper Antylope + $6 za kazdy wjazd na teren indian Navajo. Jednak gdy wejdziesz pomiedzy te skaly kazdy wydany dolar straci znaczenie... to jest poprostu m a s a k r a ! ! ! Ficus uwaza to miejsce za nr 1 na liscie odwiedzonych miejsc ;-)

Siostra und Shfagier
Siostra und Shfagier - 2008-09-05 23:42
Witajcie Panstwo Mlodzi!!! Wszyscy oczekiwalismy na kolejne zdjecia, szczególnie te z wczorajszej nocy ;-) Jestem ciekawa czy Antylope Canion tak was zachwycił jak Basie i Adama? NA NOWEJ, PIĘKNEJ DRODZE ŻYCIA ZYCZYMY WAM SPEŁNIENIA WSZYSTKICH ZAKOCHANYCH MARZEŃ! Lowju :-) Siostra und Shfagier ps. Bloga czytamy dzis na komórce bo nie mamy w Wisle kompa. Nawet niezle idzie ;-)

zolza
zolza - 2008-09-06 13:20
no co mozna powidziec boze jakie to piekne jestescie szczesciarzami wiem ze jestescie juz na hawajach a my dzis tez mamy hawaje nad basenem wypocznijcie moze troche i zwolnijcie tepo zwiedzania caluski

E&A.F
E&A.F - 2008-09-07 10:56
Może sie powtarzam ale musze P K P - zazdroszcze tych wrażeń i widoczków nimoge sie doczekać waszych opowieść z tej pięknej podróży pozdrowionka dla was MŁODA PARO

E&A.F
E&A.F - 2008-09-07 13:03
myślę sobie że trzeba wysłać zdjęcia /wybrane / na jakiś... konkurs...są niesamowite...

Sister
Sister - 2008-09-07 13:50
Popieram! Zdjecia na konkurs! Zdjecie gejzera z parku Yellowstone mam w pracy na tapecie i budzi zainteresowanie ;-)

Ana i Rudolfik
Ana i Rudolfik - 2008-09-07 15:54
Aaaaaaaaaaa!!!!!! My chcemy wiedzieć czy już Ficuś i Ficusiowa!!! :)))

Informatorek
Informatorek - 2008-09-07 21:41
Tajne źródła mowia ze TAK! ;-) A teraz wygrzewaja sie na Hawajskiej plazy jako Ficusie ;-);-);-)

Informatorek
Informatorek - 2008-09-07 21:42

Ana i Rudolfik
Ana i Rudolfik - 2008-09-08 10:32
A to małpy! ;)
Nie ma to jak dobry wywiad :D

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.