Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Miami w deszcu tonie
2007

Miami w deszcu tonie

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Miami

W strasznej burzy przyszlo nam wjezdzac do Miami. Lecz my tu tylko na chwilke przejazdem... Los nam jednak nie dal szansy zatopienia nie tylko nozek w tej niewiarygodnie cieplej i niewiarygodnie niebiesciutkiej wodzie w Miami Beach. Spedzilismy na niej niestety ok 30 min tylko bo padac przestac nie chcialo, a zawet wskazywalo na niezla buuurze. Z powodu pogody do zwiedzenia plaz Miami urzylismy samochodu, przemierzajac droge 1A1 - Collins Ave i zatrzymujac sie co kawalek na zamoczenie nozek w tej (wsponimy jeszcze raz) niesamowitej wodzie.
Burza nas oczywiscie spotkala przy wyjezdzie z Miami na drodze 41 gdzie w taka pogode pod wieczor i w nocy obowiazuja niesamowite znaki na drogach tj.: "Wlacz swiatla dla swojego bezpieczenstwa", obnizona predkosc do ok 40 MPH (z 60 MPH), "zwierzeta na drodze", "nie zatrzymoj sie" itp, a to wszystko dlatego poniewaz droga ta prowadzi przez ogromne obszary bagienne, w ktorych zyja przerozne zwierzaki, ale w szczegolnosci aligatory... Mozna je zobaczyc przy drodze... lub ewentualnie na drodze... My na szczescie na samej jezdni nie natrafilismy na zadnego, ale za to spotkalismy kilka przy drodze... Gadziny jedne, ogromne...
I tak po tych deszczowych dreszczowych przygodach zajechalismy wieczorem spowrotem do Naples.

zolza
zolza - 2007-09-11 06:40
i pomyslal by kto zeby beton wylac na plazy dziwnici amerykanie a zwierzaki maja spore

zolza
zolza - 2007-09-11 08:17
zapomnialam a co z wasza zlocista opalenizna

Siostra
Siostra - 2007-09-11 09:30
Na prawdę jest beton na plaży w Miami???
Aligatorki milusie :-) Całuski z zamarznietej Polski.

Siostra
Siostra - 2007-09-11 10:40
HEJ KOCHANI. MAM PROŚBĘ.
JEŚLI BĘDZIECIE W JAKIMŚ SKLEPIE, TO ZAGLĄDNIJCIE NA STOISKO Z KOSMETYKAMI. PRZYWIOZŁAM SOBIE Z AUSSIE ŚWIETNY AMERYKAŃSKI BALSAM FIRMY "PALMERS". TAKI ZIELONY w wysokiej butelce. PACHNIE JAK SPALONY KOKOS Z TYTONIEM. CUDNY!!! W POLSCE NIE DA SIE TEGO KUPIĆ.
JEŚLI MACIE MIEJSCE W WALIZCE NA BUTELECZKE BALSAMU TO JA BARDZO POPROSZĘ :-) POWINIEN KOSZTOWAĆ NIECAŁE 10$. JESLI ZNAJDZIECIE TEZ Z TEJ FIRMY JAKIŚ BALSAMIK DO UST Z MASŁA KAKAOWEGO NP. Z CZEKOLADĄ TO BYŁOBY CUDNIE. OCZYWIŚCIE ODDAM PIENIĄŻKI.
PONIŻEJ MACIE LINKI, GDZIE MOŻECIE ZOBACZYC ZDJĘCIE TEGO BALSAMU.

Cał uski

SIOSTRA
SIOSTRA - 2007-09-11 10:46
KURCZE. WIDZE, ŻE SIĘ NIE WYŚWIETLA.
BALSAM DO CIAŁA NAZYWA SIĘ: "Palmer's Cocoa Butter Formula Skin Smoothing Lotion"
MOŻE MPISZCIE TAKI ADRES: http://www.etbrowne.com/products/Detail.aspx?ProductLineID=441

E&A.F
E&A.F - 2007-09-11 17:57
beton na plaży to dobry pomysł aligatory niemają kłopotu wychodząc z wody na obiadek tyle fajnego mięska z dużymi niebieskimi oczami tam leży helołki

natek
natek - 2007-09-12 20:02
Piękne fotki :-) Ależ Wam zazdroszcze tych widoczkuf i przeżyć!!! Będzie wreszcie o czym gadac przy piwie ;-)
Wodzu opróżnij skrzynke mailową bo nie da się do Ciebie nic wysłać!!!

Pzdr

siostra
siostra - 2007-09-13 08:45
hej. Jak się nazywa firma, z której wyjechaliście? "WOrk&Travel" albo "Yes" z ul. Stawowej? Bo jak sie dmomyślam, znam Prezesa :-))))))))))))))))))))))))))))

Rudencja
Rudencja - 2007-09-14 19:10
MŁODZI NIE PISZĄ WIĘC JA NAPISZĘ, ŻE WSZYSCY SIĘ TU JUŻ SZYKUJĄ NA POWITANIE :-)))
PRZYPOMINAM: NIEDZIELA 12.30

POZDRAWIAMY WSZYSTKICH WYTRWAŁYCH BLOGOWICZÓW!
KAROLINCE I WOJTKOWI DZIĘKI ZA WIRTUALNĄ PODRÓŻ DO USA.

PANI "ZOŁZO" DO ZOBACZENIA NA LOTNISKU :-)

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.