Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    USA wita

USA wita

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, New York

O 12:45 tutejszego czasu (18:45 waszego) lądujemy na JFK. Potem znow transfer kolejka pomiedzy terminalami gdzie zalogowalismy sie, ze przylecielismy, a potem nas wsadzili w busika cobysmy dojechali do Columbian University na Manhattanie... w Harlemie ;-) Ale ze my stare weterany hamerykanskie som, to my sie nie bali i w "czarne" uliczki sie pchalismy. Nic sie na oczywiscie nie stalo bo nowojorczycy sa przewaznie usmiechnieci i przyjazni.
Zatem piechtobusem zawedrowalismy do Central Parku. Obeszlismy jego polowe az do "zaleu" Kennedy. Ladny maja ten park trzeba przyznac. Slychac halas miasta, lecz ptaszki, woda, drzewa "100-letnie", zwiarzatka daja wrazenie, ze wyjachalo sie gdzies daleko w nature. Po tym meczacym spacerku wrocilismy busem pod nasz akademik. Akurat zaczynala sie wielka burza...
A my grzecznie o 21 spaciu...

Rudencja
Rudencja - 2008-06-17 22:55
Witajcie!

Widać nie próżnujecie - blog już piszecie.
A ja dopiero czytałam dzisiaj Wasz blog o naszych przygodach w Italii :-)

Całujemy mocno

SZFAGRY :-)

zolza
zolza - 2008-06-18 07:25
czesc dzieciaki dzis nasz wielki dzien o 13 25 lat temu powiedzielismy sobie tak wam tez zycze przynajmniej tyl wspolnych lat a czy szczesliwych to juz sami bedziecie musieli ocenic i zapracowac na to ale warto sprobowac to wiem jak tam las ten sam bawcie sie dobze a ja jeszcze nie tesknie my dzis mamy sloneczko niech swieci dzis dla nas pa

E&A.F
E&A.F - 2008-06-18 12:16
Witajcie moi mili podróżnicy +5 za szybkie uruchomienie waszego bloga mam nadzieje że w miare możliwości będziecie regularnie uzupełniać wpisy pozdrawiamy was serdecznie i jeszcze raz życzymy powodzenia w realizacji waszych wszystkich planów

natek
natek - 2008-06-18 19:12
Cześć Państwo Fic ;-)
ciesze sie że tak szybko poszło odpalenie Waszej podróży wirtualnie! Czekamy na wpisy i FOTY!

Pzdr

PT
PT - 2008-06-18 21:19
Witam (oschle).
Cieszy mnie niezmiernie fakt, iż ponownie bede mógł denerwować Was moimi komentarzami na waszym geoblogu. Z uporem maniaka więc wyczekuję okazji na skomentowanie Waszych kolejnych grafomańskich wypocin oraz na Wasze jakże nieprofesjonalnie wykonywane fotografie.
Pozdrawiam (lecz nieszczerze;) )

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.