Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    Oboz, oboz, oboz...

Oboz, oboz, oboz...

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Pine Grove

Tak wiec oboz sie rozpoczal, przyjechalo mnostwo obozowiczow (jakies 100) a wraz z nimi mnostwo pracy... Ciezko nam jest sie dostac na komputer. Ludzie sie tu tlocza. A my zreszta od rana do wieczora pracujemy. Nie ma latwo, ale co tam, wkoncu my som w hameryce, nie?? ;-)
Karolinka dzis miala pierwsze zajecia z obozowiczami, poradzila sobie :-D Dzielna dziewczynka, nie? ;-)
Wojtus buduje tu i tam jakies bramy, dzwony i inne takie tam "pirdoly", nie ma czasa tym razom na lenistwo. Ale tez sobie radzi. Dzielny chlopczyk, co? :-D
Przesylamy pozdrawiaski i do Polski i do Francji :-D
3majcie kciuki za nas!!

E&A.F.
E&A.F. - 2008-06-27 09:07
Cieszymy sie że dajecie sobie rade i nie narzekacie jeśli chodzi kciuki to oczywiście 3mamy chociaż nie zawsze bo jak to zwykle bywa przy synka wyjeżdzie wymyśliłem mały remoncik pozdrowionka dla was trzymajcie sie ZDROWO.

E&A.F
E&A.F - 2008-06-27 15:10
aaaaaaaaaaleeeeeeeeee WSZYSCY jesteśmy ciekawi 165 odwiedzin przy 6 dniach opisu WASZEGO pobytu to chyba sukces. Trzymajcie się pozdrawiamy z gorącego kraju/jest parno i duszno/niespodzianka właśnie zaczyna padać. BUZIACZKI dla CIEBIE i WRONKI.

Ana i Rudolfik
Ana i Rudolfik - 2008-06-27 15:44
A pozdrowien do Irlandii to juz nie?? :(

zolza
zolza - 2008-06-27 18:28
czesc dzieciaki jestesmy z was dumni ale dzis duma rozpiera nas z powodu kajtka dostal sie do maczka i to na siodmym miejscu gratulujemy sobie sami tak wspanialych dzieci zeczymy powodzenia w pracy i wspanialych pomyslow na zajecia no i troche jednak luzu bo to wakacje calusy

Future Ficusiowa Und Ficus By Them Selfs
Future Ficusiowa Und Ficus By Them Selfs - 2008-06-28 03:18
Oh my godness, SORY that we forgot about greentings to Ireland!! :-D Of course we are sending now a lot of them :-D !!! C U in da wherever Cieszynanskiski Pub... or whenever ;-) Take care!!

Ana i Rudolfik
Ana i Rudolfik - 2008-06-28 11:36
No! Od razu lepiej!!! :))) My rowniez pozdrawiamy i mocno kciuki trzymamy (alez mi sie zrymowalo :D)!

Siostrunia und Sfagier
Siostrunia und Sfagier - 2008-06-30 09:10
AloHA! Nas tu jeszcze nie ma :-) Byliśmy wczoraj u Basi i Adama na pokazie zdjęć z podróży po USA. Cudowne!
Jak nie zwiedzicie: ANTYLOP CANION, YELOWSTONE i HAWAJSKIEGO WULKANU to nie wracajcie!!! Przepiękne miejsca - Grand Kanion sie chowa. A z miast to chyba najpiekniejsze SAN FRANCISO. Adam miał rację. Całuski :-)

b.n.
b.n. - 2008-06-30 09:10
czesc dzieciaki!!!! pozdrowienia i mimo pracy, bawcie sie dobrze!!!!!!;)

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.