Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    Przygotowania do obozu

Przygotowania do obozu

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Pine Grove

Tak wiec przez caly tydzien od przyjazdu, czyli wciaz jeszcze przygotowujemy oboz do przyjecia obozowiczow Karolinka sprzata dzielnie w tulanach kurzu swoje przyszle miejsce pracy, przygotowuje zajecia, uczy sie jak postepowac z obozowiczami, dzis na przyklad mielismy oboje szkolenie pierwszej pomocy, po naszymu-tutejszymu First Aid, CPR, AED. Zdalismy "egzaminy" i teraz mozemy... a wlasciwie jestesmy zobowiazani do udzielenia pierwszej pomocy doroslym ludziom specjalnej troski. Nie myslcie sobie, ze wyglada to tak samo jak w kraju. My bylismy troszke zaskoczeni tym jak udziela sie tu pomocy, a przede wszystkim sprzetem, ktory znajduje sie niemal wszedzie i pomaga udzielic potrzebnej pomocy. W tym momencie Karolinka odbywa szkolenie jak uczyc ludzi specjalnej troski. Wojtus jak narazie nie mial zbyt duzo czasu na nude, budowalismy wieze na dzwon - poniewaz tenze wlasnie dzwon w zimie spadl razem z drzewami, reperowalismy swiatla na obozie, reperowalismy kabiny (domki) obozowiczow, bedziemy tego lata opiekowac sie basenem, wiec czyscilismy basen, ah wogole duzo duzo, nie bede wymieniac wsiego.
Wiemy, nie piszemy zbyt duzo, pracujemy duzo, moze nie strasznie ciezko, ale dlugo, a kolejka do komputera jest cigle niekonczaca sie, a laptopa nie mozemy uzywac, bo zalozyli haslo i nie chca dac nikomu :-( Nom ale nie musiacie sie martwic, dajemy rade jak narazie!!! :-)
Wszyscy nas ciagle pytaja o nasz slub. Dan i Lee, nasi znajomi z zeszlego roku, sa tu tez teraz, przygotowuja sie do podruzy do Las Vegas na nasz slub i party :-) ...Czy my robimy jakies party?? ;-)
That's all folks.
Tego roku juz naprawde myslimy po angielsku i nomalnie jeszcze pare dni i bedziemy ze soba gadac nie po naszemu... bo juz prawie to robimy. A jak piszemy tu na blogu lub smski to az ciezko nam sie przelaczyc na polski ;-)
Slemy pozdrawiaski i buziaczki :-D
Bye

PS.: Przepraszamy za brak zdjec, nie krzyczcie na nas jeszcze, ale po prostu nie mamy zbyt ciekawych jeszcze :-) No i musimy je zgrac siakos na ten komputery...

Siostrunia
Siostrunia - 2008-06-24 13:50
OK.Myte :-) wszystko rozumiemy jak na razie :-)
Apropos party - będziecie musieli zmienic nazwę bloga :-) na "ficusendficus" :-)

Całuski

natek
natek - 2008-06-24 16:16
hellofromPoland

widze, że przygotowania u Was idą pełną parą :) to zreszta tak jak w szczepie - w poniedzialek rusza oboz wedrowny: 5 osób i dh J. ;> oraz kolonia

trzymam kciuki za Wasze siły do pracy i życzę troche wiecej czasu dla siebie :-)

Pzdr

DysiuUndNowy
DysiuUndNowy - 2008-06-25 20:39
Witam Amerykanow co tam slychowac u was o procz tego ze juz wam sie ludzie pozjezdzali bo u mnie super juz sie zdazylem spalic pracuje tu i tam czyli ( jestem drwalem oraz kosiarzem trawy ) :) ale ciagle tutaj jest cos do zrobienia tak wiec sie nie nudze pozdrawiam goraco i do ponownego u slyszenia

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.