Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    Sesja II

Sesja II

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Pine Grove

Czas leci szybciutko wypelniony ciezka praca i niewystarczajacym snem - odpoczynkiem, ale co tu narzekac, jest fajnie. Jeszcze tylko 6 pelnych sesji przed nami. :-) . Na ta sesje przybylo 120 uczestnikow, co to oznacza? Duzo pracy ;-) . Z dniem 4 lipca zawitalo do naszegoobozu swieto narodowe. Karolinka robila na zajeciach patriotyczne rzezczy, jak na przyklad notes na lodowke, broszki, czy czapki Lincolna. Wojtus natomiast odpalal stos fajerwerkow, a potem niestety oposcil na noc kochany domek z prywatnym prysznicem, bo musial pilnowac agresywnego obozowicza do rana.

---- 8/07/2008 ----

Z taka iloscia ludzi ta sesja nie jest latwa. Na szczescie Karolinka wpadla w rytm pracy, przez mozg przelatuja jej miliony pomyslow, takze czyni to jej dzien w pracy krotszym, fajniejszym. Wojtus w ta sesje ciagle musi byc na telefonie w nocy, ciagle cos sie dzieje. Ciagle ktos z zespolu obslugi technicznej musi niespac w jakiejs kabinie i pilnowac obozowiczow w trakcie nocy. Ciezkie noce ostatnio mamy ;-) . Wczoraj ok 4 rano jakies zwierze omal sie niezabilo o nasza kabine, powalilo dzewo i wyrwalo w ten sposob kabel z pradem z naszego domu (buahahaha). Obudzil nas oczywiscie. Wydawalo nam sie jakby pociag przejechal przez nasza kabine ;-) . Takze wczoraj nie mielismy pradu i Wojtus musial naprawic swoja kabine ;-) . Oczywiscie sie udalo. Dzis znow cos dziwnego z pradem sie stalo, jest tak male napiecie, ze papy wodne przestaly dzialac, takze nie mamy ani pradu ani wody... Kryzys nomalnie!!! ...a tu taaaak CIEPLO!!!!

A drugi kryzys... Nasz najlepszy przyjaciel z obozu (Lee - to ten co ciagle do nas wydzwanial ze stanow) oposzcza oboz za dwa dni... Obiecal, ze wruci na slub w Las Vegas... ale kto wie... Jutro wyjezdzaja obozowicze, wiec idziemy do pubu, a w zwiazku z tym kryzysem modlcie sie abysmy dojechali spowrotem do obozu po nocy w pubie ;-))))

Pozdrowionka!!

E&A.F.
E&A.F. - 2008-07-06 08:12
Znowu jestem pierwszy widze że nadrobiliście zaleglości na blogu bardzo sie cieszymy z tego powodu ja też sie staram skonczyć ten mały remoncik bo to już 3 tydzzień mija jak wyruszliście za ocean pozdrowionka dla was i całej ekipy na obozie

Irena&Jacek
Irena&Jacek - 2008-07-07 21:09
Witamy podróżników!!! Świetnie spędzacie czas (a nic za darmo trzeba trochę popracować).W jakim języku śpiewacie karaoke i jakie piosenki? Życzymy słonecznych i udanych wakacji.

Ficusiowa & Ficus By Them Selfs
Ficusiowa & Ficus By Them Selfs - 2008-07-08 00:37
...tych slonecznych to moze by sie przydalo... ale nie nazbyt slonecznych. Jak narazie albo leje albo ledwie slonce swieci, ale wciaz parnoooooooooo...
PS.: Tu wszystko jest po hamerykansku ;-)

zolza
zolza - 2008-07-08 06:03
MIlLO POPATRZEC NA WAS CZY TYLKO MI SIE WYDAJE ZE BARDZO TAM JESTESCIE DOROSLI ZDJECIA PIEKNE NIE MAM ODWAGI PROSIC O WIECEJ I CZESCIEJ ZADOWOLIMY SIE TYM CO DACIE TYLKO PISZCIE Z TA POGODA TO TU JEST IDENTYCZNIE LEJE I JEST DUSZNO DO TEGO NISKIE CISNIENIE POZDROWIONKA DUMNI GLOBTROTERZY

Glupi brat
Glupi brat - 2008-07-09 00:07
bla bla nie wiem ;P
Ha !!! a ja mam nowy komputer i jestem fajny,
aa Ty masz tez nowy komputer i jestes w usa wiec jestes lepsza..
W tym roku jak przywieziesz mi Cadillac'a Escaladea albo jakiegos Lincoln'a Navigatora to sie nie obraze. ^^
I w ogole to nie wiem.. wrocielm z obozu i siedzie w domu do 23.. blee jakos przezyje^^
Chyba z nodow zaczne czytac ksiazke !!! wow wiem sukces, ale kiedys trzeba zaczac :P
trzymajcie sie !! cya^^

Rudencja
Rudencja - 2008-07-09 14:58
ALOHA! Nas tu dawno nie było.
Nie łamcie się. Lepiej chyba mieć zajęcie niz sie nudzić! a przecież przed Wami plan na niesamowite wakacje i no "w ogóle" Las Vegas. Apropos! Cała nasz arfamilia nabyła wczoraj piękne koszulki z napisem Las Vegas. Tata ma, Mati ma i dla Ciebie Bracie tez Mamusia kup[iła. Ha ha ha.
A my wczoraj nabyliśmy nowe autko :-) A za tydzień się zabieramy na jakies wakacyjki.

KISSES

zolza
zolza - 2008-07-14 17:26
przepraszam czy wy zamierzacie uzpelnic blog dopiero w katowicach ja chce wpisu

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.