Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    Ostatni nocleg w USA

Ostatni nocleg w USA

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, New York

Za chwile wylecimy z Las Vegas do Nowego Yorku... a wlasciwie do New Jersey na lotnisko Newark, ktore jest jak z bicza strzelil od manhattanu, ale to nie Nowy York. Mniejsza o to. Spedzimy jedna noc na Manhattanie i moze jakies ostatnie zakupy ;-) Dopakowac bagaze na maksa... choc juz sa maksymalnie ciezkie cos sie postaramy zrobic. Jedna walizka, ktora ma az 1 dzien wlasnie sie rozrula... Hej przygoda przygoda.
A wogole to przetrwalismy nomalnie caly dzien na lotnisku w Las Vegas, nie dali my sie ;-) Czulismy sie nomalnie tu jak w domu ;-)
W kazdym razie oposczamy to miejsce by znalesc sie za pare godzin jeszcze blizej domku ;-)

Co sie bedzie dzialo w New Yorku postaramy sie opisac... jesli w tym naszym cudnym hostelu bedzie internat ;-)

shfagry
shfagry - 2008-09-14 18:57
HELLO Szfagry, choć pewnie trudne czasy teraz dla Was nastały to życzymy wytrwałości w zbliżaniu się do domku !!! My tu wszyscy czekamy no i Chlebek i Kiełbaska dobra też !!! 3majcie się

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.