Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (15.06)
2007

Camp (15.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Gdzieś w stanie Pensylvanii

Po 4 godzinach jazdy z czteroma Czechami dojechalismy gdzies w okolice Pine Grove, a dokladnie jakis las, duzy las. Powitali Nas wielkim Helllloooo i "zagonili" na stolowke na obiad bo akurat konczyli podawac. Na obiadek rybka, groszek, zmielona salatka warzywna i ciasto.
Podczas obiadu zaczelismy sie zapoznawac z ludzmi przebywajacymi tutaj. Jest tu tyle narodowosci ze nie jestesmy ich w stanie jak narazie wszystich wymienic. Ale sa bardzo mili, uprzejmi, gadatliwi (w roznych jezykach).
Dostalismy wlasny domek... Ku naszemu zdziwieniu jest calkiem niezly, mamy okna, ale nastraszyli Nas robalami...
Odbylismy mala podroz po tutejszym obozie z "kierownikiem" Ficusia rozklekotanym Subaru - oboz jest ooooogrooooommmmnnnnyyyyy.... Jest stajnia z konikami, basen, jadalnie, bawialnie, boiska, trawniki, stawiki, muszla teatralna, miejsca na ognisko i duzo duzo przeroznistych domkow, domeczkow. My mieszkamy na ulicy Melodyjnej a nasz domek ma numer "LA" (wiecie: DO, RE, MI, FA, SO, LA...).
Takze ogolnie rzecz biorac jest bardzo milo, mamy zajecia zapoznawcze, rozne szkolenia, zabawy i przygotowania do pracy przez najblizszy tydzien.
Poniewaz u Nas dochodzi godzina 22 to Wroncia und Ficus ida spac - Zyczymy dobrej nocy i jak to mowia tutej C U soon!!

Rudencja
Rudencja - 2007-06-12 12:57
Oj Braciszku! Ty to jesteś niezły! Już opisujesz ten jakże piękny północno-amerykański las :-) A tu jeszcze dwa dni w naszej kochanej Polsce przed Tobą :-))))))
TRZYMAJCIE SIĘ MOCNO. ZWIEDZAJCIE ILE SI DA I RÓBCIE TYSIĄCE PIĘKNYCH ZDJĘĆ NA KTÓRE BĘDZIEMY CZEKAĆ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ.
POZDRÓWCIE PREZYDENTA!

Olkidwa
Olkidwa - 2007-06-13 08:55
Witajcie mili! Hm.. juz sie cieszymy ze bedziemy mieli okazje poznac Wasze wrazenia z kolejnej podrozy. Wlasnie sie zastanawiam czy sie choc troche przyblizyliscie sie do kangurowa. Zyczymy Wam samych radosnych i przyjemnych chwil. Robcie duzo zdjec a pracke traktujcie tak jakby to byl Dzien Dziecka. Trzymamy kciuki. Pozdrawiamy przy okazji wszystkich tych ktorzy beda czytali Wasz blog. Do nastepnego wpisu

Rudencja
Rudencja - 2007-06-14 22:55
Wpisuję się jeszcze raz z apelem: W PIĄTEK OGLĄDAJĄC FESTIWAL W OPOLU TRZYMAJCIE KCIUKI ZA ZESPÓŁ RAFAŁA NOSALA - NASZYCH PRZYJACIÓŁ!!! GRAJĄ O 22 W OPOLSKICH DEBIUTACH. Dziękujemy. Thank You.

Halibut
Halibut - 2007-06-16 08:26
1st - jak to robicie, że tak sprawnie aktualizujecie?? Net wszędzie cyco?
2nd - skoro jest wszędzie net to gdzie zdjęcia?!
Pozdrawiam :-)))

natek
natek - 2007-06-16 09:55
No helloooo
Widze, że się sprawcie aklimatyzujecie. Fajnie... Sporo (w cholere) nowych ludzi, ciekawe w ilu językach będziecie mówić po powrocie...?
Jak obóz duży to pracy pewnie będzie proporcjonalnie dużo :] ale nudzić sie przynajmniej nie będziecie :P

Czimcie się i czekamy na foto!!!
Pzdr

b.n.
b.n. - 2007-06-16 22:33
Hi Karol,
pozdrowienia z Dortmundu, czekamy na relacje i wiecej szczegolow!!!!
Bladyna pyta bladyne, co jest dalej New York albo ksiezyc, ta druga odpowiada,
co za pytanie , widzisz moze stad New York!!!!!
calusy

WronciaUndFicus