Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (16.06)
2007

Camp (16.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Dzien drugi,

Dzis w zasadzie zaczelismy prace, ku przypomieniu - Karolinka w kuchni, a Wojtus jako obsugiwacz techniczny. Karolinke od razu po pytaniu "co mam robic" zagonili do pracy w kuchni, a Wojtusia... no nikt za bardzo nie chcial go zagonic do roboty, ale nie zeby to bylo dobre, w zasadzie jezdzil wokolo lasu - obozu Subaru z kolegami z pracy, ktorzy podobno wiiedza co i jak, i co tu by trzeba bylo zrobic... Dzien mijal a pracy coraz mniej u Ficusia, a u Wronci odwrotnie proporcjonalnie. Nasz tymczasowy dzien wyglada nastepujaco:
- Karolinka:
9:00 - poczatek pracy
12:30 - lunch
17:00 - koniec pracy
18:00 - obiad
Karoliny plan pracy raczej sie nie zmieni gdy przyjeda wczasowicze (czyli za tydzien), a Wojtusia raczej sie moze zmienic, ale zobaczymy, szef naprawiaczy sam nie wie.
Ale zeby nie bylo ze Ficus sie dzis nudzil i nic nie zrobi, musi sie pochwalic ze:
- rozladowalem samochod z jakimis tam rzeczami
- naprawilem 3 czujniki dymu
- nauczylem sie jedzic Subary z automatyczna skrzynia i mnostwem koni mechanicznych po lesie
- wiem gdzie sa gwozdzie na obozie
- no i pisze tego bloga ;-)
Co do zdjec to niestety wszystkich fanuf naszego bloga musimy przeprosic, ale osoba odpowiedzialna za komputery sie gdzies "zgubila", a tylko ona zna haslo dostepu dla uzadzen zewnetrznych, co za tym idzie poki jej nie znajdziemy zdjec niestety nie umiescimy tutaj.

Poniewaz jest godzina 20 to jak codzien udajemy sie spac ;-)
Do zmiany czasu sie juz raczej przyzwyczailismy, no ale Karolinka musi wczesnie wstac... A co za tym idzie mezus rowniez ;-)

Pozdrawiamy Was wszystkich i do nastepnego wpisu!!

natek
natek - 2007-06-17 10:35
Cześć Wam!
Jeżeli mógłbym wybierać to wolałbym być naprawiaczem (nie ważne ile roboty, ale jest Subaru:-)
Fajnie że się wdrażacie, choć Wroncia pewnie zapieprz ma tam niezły... (nie umniejszając obowiązków Wodza) :P
Czimta sie i drapnijcie tego szefa od komputerów bo czekamy na foty :-)
Pzdr

zolza
zolza - 2007-06-17 14:17
corciu uwazaj na siebie nie daj sie tym krwiopijcom ficus to ma szczescie powiedz co tam robisz chyba nie obierasz tylko ziemniakow jak mozna pracowac 13 godzin ciekawe spiochu jak wstajesz rozumiecie te jezyki swiata wojtek trzymaj sie tej kierownicy powodzenia dzieciaki blog jest fajny macie ekstra teksty

Rudencja
Rudencja - 2007-06-17 22:24
Czuję, że informatyk by się Wam przydał. Mam w domu jednego :-) Poślę Wam Matiego na koszt organizatorów. Bo my chcemy zdjęcia oglądać. He, he. AAA pamiętasz nasze opowieści o australijskich LIZARD'ach tych jaszczurkachach, które niby są little i sa very pożyteczne. Nam tez tak mówili w każdym hotelu, że gdy jest lizard to nie ma innych robali.

Halibut
Halibut - 2007-06-18 01:29
A nie macie problemu z dostępem do ropy naftowej?!
Mówili w tv, że Izrael wstrzymał dostawy do Libanu - a to widzę z mapy koło Was!! (Lebanon)

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.