Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (17.06)
2007

Camp (17.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Dziendobry,

Wczesne godziny ranne, Karolinka i Wojtus wstali do pracy, tzn Karolinka do pracy, Wojtus - dobry mezus odprowadzil zonke do pracy ;-)

Dziekujemy za wpisy, czujemy ze jestescie przy nas, buziaki!!

Zyczymy milego dnia!!
- Wroncia und Ficu$

---------------------------------------------------------

Dobry wieczor,

Dzisiejszy dzien myslimy, ze byl calkowicie w porzadku. Wroncia delektowala sie swym wolnym czasem z powodu grilla tzn. WOLNE MIALA od 15 HURRA! Ficus w takim razie tez pracowal do ok 16 coby spotkac sie w tym naszym wolnym czasie na sprzataniu naszej kabiny (jak tylko zrobimy zdjecie to Wam pokazemy, tzn jak do konca kiedys wreszcie posprzatamy), ale teraz jusz wyglada badzo ladnie i da sie w niej zyc ;-).
Ficus sie musi pochwalic, poniewaz wezmiecie mnie za nieroba, ze dzis duzo duzo pracowalem... oczywiscie sie najezdzilem samochodami, ale ponoc Maitenance tak maja (Maitenance - to ja Ficus - czyli wynies, przynies, napraw, zrob...). Naprawil dzis Ficus nomalnie dach w siakims domku i wywiuzl smieci z calego obozu (zeby nie bylo - byly ciezkie), ale oczywiscie samochodem ;-))).
Tak mniej wiecej minal nam dzien az do obiadu - grilla (na zalaczonym obrazku).
Po zjedzeniu tych "pysznych" hamburgerow (a co byscie sie spodziewali??) i hot-dog'ow trza je bylo wytrzasc z siebie na kuligu (kulig = traktor + przyczepa z sianem + offroad + szydercza mina prezesa prowadzacego traktor). Wieczorkiem wszyscy spotkalismy sie w muszli klozet... ups - koncertowej i spiewalismy, a wlasciwie ciezko to nazwac spiewem, wrecz krzykiem lepiej, zupelnie nie skoordynowanym, z trudnymi wyrazami anglieskimi w wydaniu wielojezycznym takich jak: DEY-O lub BINGO.
Tradycyjnie, jest godzina 22:30, wiec Wroncia-zoncia i Ficus- mezus udaja sie na spoczynek, zatem dobranoc (dla nas), a dla Was dziendobry w zasadzie, zyczymy milego ogladania zdjec, gdyz wreszcie udalo nam sie przelamac tajne amerykanskie kody dostepu do komputera.

- Wroncia und Ficu$

natek
natek - 2007-06-17 14:53
"Dziekujemy za wpisy, czujemy ze jestescie przy nas, buziaki!!"

Czujecie się już jak bohaterowie rijalityszoł ? ;-)
Za niedługo będziemy wysyłać sms-y co macie robić w następnym odcinku - "Jeżeli chcesz by Karolina została szefem kuchni to wyślij sms o treści SZEF na nr 42USA, a jeżeli Wojciech ma odbyć brawurową jazdę Subaru po terenie obozu, wyślij sms o treści SUBARU pod nr 43USA" ;-)

Zaraz to wprowadzę, ale jeśli nie pojawią się zdjęcia z poprzednich odcinków, oglądalność może paść :P

Czimta sie!
Pzdr

Daddy
Daddy - 2007-06-17 19:11
Jestescie w kraju gdzie Rockefeler zaczynal swoja kariera od pucybuta wiec glowy do gory i nie dajcie sie przyszlosc nalezy do Was . Newsy: dolar idzie do gory,Kubica nie dopuszczony do wyscigu w Indianapolis,Kajtek przy komputerze,Zolza jak zwykle.

Rudencja
Rudencja - 2007-06-17 22:31
Nie no "Natek" pomysł jest GENIALNY z tymi sms-ami :-)

Wieści z Polski: nasz Przemuś Mrówka czyli grupa Rafała Nosala nie wygrała Opolskich Debiutów :-( Pewnie dlatego, że brakowało im Waszych sms-ów. Szkoda. Ale nasi byli w telewizorze i nieźle dawali na tych gitarach!

E&A.FIC
E&A.FIC - 2007-06-17 22:43
Ale heca z tymi godzinami . Karolince życzymy mniej godz. a Tobie może niech tak zostanie ..../będziesz miał więcej czasu na pisanie do nas / Trzymajcie się ciepło bo słyszeliśmy że troszke chłodno .Do następnego wpisu / jutro / POZDRAWIAMY

zolza
zolza - 2007-06-18 07:06
jak dobrz was widziec usmiechnietych a juz matczyne serce widzialo karolka w fartuszku iczepku na glowie widze ze macie sloneczko tu tez swieci my pedzimy do pracy a wy spijcie milych snow pamietajcie aby sie nie przemeczac bo jak mowi przyslowie pracuj pracuj a garb ci sam wyrosnie ten rokefeler musial miec chody w niebie

zolza
zolza - 2007-06-18 07:12
karol czytalas emaila zobacz jak szybko sie ucze

b.n.
b.n. - 2007-06-18 11:41
Hi Karol und Co,

Karolcia zwichnij sobie noge, tam placa dobre odszkodowania, a od pracy to tylko garba sie dorobisz!
Calusy

WronciaUndFicus