Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (25.06)
2007

Camp (25.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Zatem dzis mamy wielki dzion - zarodziny Alicji :-D

My juz prawie konczymy swoj dzien tutaj, jest godzinka 19:30, Karolinka jeszcze pracuje, ale mam nadzieje, ze nie zbyt dlugo jeszcze!! Wojtus juz po pracy skonany... chyba znow pojdziemy wczesniej spac ;-)
Na szczescie juz niedlugo Pub Night i Day off (dzien wolny) :-D!!!

Pogoda dzis bardzo dziwna byla, w nocy cieplo, nad rankiem nie tak zimno jak zwykle, i caly dzien praktycznie zachmurzony, ale pracujac bylo baaaaaaaardzo goraco!!!

Obydwa mamy chody na kuchni, Karolinka bo jest dobra pracownica, a Wojtus sie podlizuje szefowej kuchni pomagajac jej w noszeniu ciezkosci i takich tam, za co dostajemy czekoladki, orzeszki, lemoniadki i energy drinki ;-)

Powoli zaczynamy myslec o podrozach po obozie. Jak narazie powiodl sie "kontakt z Floryda", zatem wyruszymy na Floryde po obozie, na jak dlugo, nie wiemy jeszcze, szukamy wycieczek w "ciekawe miejsca w hAmeryce". Gdzie chcemy jechac?? Najbaldziej kcemy zobaczyc typowe dla stanow miejsca jak Niagara Falls i Grand Canion!! Czy sie uda - zobaczymy pozniej ;-)... szukamy!!!

b.n.
b.n. - 2007-06-26 09:12
Hi dzieciaki!
od wczoraj mamy Kajtka, jest super on taki wydoroslaly, moje dwa sa w 7-niebie popisuja sie bis gehts nicht mehr, Karol moje bidne dalej robisz po 14 godzin, jaki to jest oboz- oboz pracy czy co. Jak znajdziesz chwilke to napisz pare slow. No i pamietaj, ze ten oboz tez nietrwa wiecznie, uwazaj na siebie i nie daj sie tym Ami.

zolza - 2007-06-26 19:41
czesc dzieciaki czytamy wasze wpisy codziennie nie mam serca do wpisow czytajac o waszej mozolnej pracy jakos tak mialam nadzieje ze bedzie latwo i przyjemnie a wy tylko tyru tyru ja juz tez czekam na to wasze wyjscie do baru i luz wakacyjny moze sie doczekamy i wspomnienia beda fajne trzymajcie sie moje wojaki calusy

E&A.F
E&A.F - 2007-06-26 21:29
haru haru potem hop do baru to dobry system popieramy poprzedni wpis i mamy nadzieje że zwiedzanie florydy tak was za chwyci ze zapomnicie o trudach pracy i będą tylko miłe wspomnienia z waszych wojaży helołki trzymajcie się zdrowo

zolza - 2007-06-27 22:50
karolinko byla dzis jolcia aby wypelnic formularz na akademik masz juz madra kolezanke po wspanialej obronie pracy 4,5 bylo bardzo przyjemnie podpbno dziewczyny na razie nie wyjezdzaja a jola studiuje dalej przesyla calusy czyta bloga i napisze dzis dzien baru wiec macie luzik bawcie sie dobrze

Rudencja
Rudencja - 2007-06-27 23:44
hellołki,
Już się gubię. Dzisiaj jest 27.06 a ostatni dzień opisywany to 25.06 :-) Czyżby pub night? Gzie są zdjęcia ???
Dzisiaj kupiliśmy dymion i inne takie tam akcesoria bo w weekend uruchamiamy produkcję wina z naszych wiśni!

zolza - 2007-06-28 08:11
czesc dzieciaki wiem ze wczoraj dobrze sie bawiliscie sie ale my chcemy wpisow i zdiec waszych usmiechnietych twarzy pomimo waszego pobytu w nowym guantanamo udanych zakupow

E&A FIC
E&A FIC - 2007-06-28 14:38
to miło, /dziękuję za informacje na blogu /wolne ,zakupy super cieszymy się również .Pozdrawiamy DZIECIAKI i Wszystkich z bloga.

b.n.
b.n. - 2007-06-28 18:32
Hi,globtrotery,
co to za dziwne tajemnicze informacje w komentarzach ja chce tez, co ja od macochy prosze wszystko na bierzaco!!!!!!!
calusy tez od moich czterech chlopakow

Mati
Mati - 2007-06-28 23:58
Hej Qrcze Sfagjer i Sfagrowa ???

Puk puk jesteście tam...

Dajcie jakieś niusy ... nie dajcie tyle czekać swoim wiernym internetowidzom waszego ShowOfAmerica !

Sfagjer sie musi pochwalić że właśnie nastawia Matkę Drożdżową na swoje pierwsze debiutanckie wino z wiśnii .... echhh przydał by się Pucek ;-)

Ale na razie studiuje przewodniki po winach i zdobywam wiedze !

Myślę że jak wrócicie to bedzie JIT (just in time) żeby otfoshyć butelkę - he he jak wyjdzie

Pozdro od Sfagra dla Was

3majcie się Cieplutko

i Nara

Wierny Czytacz i czasem Pisacz Geobloga...

PS Ancia smaży Marmoladkę ;-)

zolza - 2007-06-29 08:39
wy tam opijacie sie amerykanskimi trunkami a tu czytam ze czeka na was polska naleweczka z wisni widze ze lepiej dla nas jak pracujecie bo piszecie ajak wolne to w blogu braki ciekawe czy laptop zakupiony

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.