Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    .:ZyczeniA:. ;-)
2007

.:ZyczeniA:. ;-)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Droga Nasza siostro,

Zyczymy ci w ten dzien wspanialy malo pracy, duzo przyjemnosci, po alkoholu brak mldolsci ;-), w sam raz gosci - nie zaduzo nie za malo, zeby sie Nasze siostrzyczko nie przepracowalo, ale juz wspomnielismy ze roboty malo. Zeby sie duzo dzialo, ale zeby sie nie przelewalo od wrazen (bo potem gowa boli). Spelnienia marzen, podrozy - malych i duzych, na londy przylegle i te najbardziej odlegle, jak ten z ktorego piszemy do Ciebie. Duzo buzkow!!! 3m sie!!!

Tesknimy badzo badzo za Wami!!!

Rudencja
Rudencja - 2007-07-28 13:41
Kochani podróżnicy zza wielkiej wody!
Dziękuję za życzenia i za smska o 2 w nocy :-))) He he :-)
Rodzice jadą jutro z babcią do Wisly więc bedziemy w ich imieniu także śledzić Wasze przygody.

AfterWpis - Ficus
AfterWpis - Ficus - 2007-07-29 18:52
Tata nie kupil sobie jeszcze laptoka z bezprzewodowym internetem by moc sledzic z Wisly moje "wyczyny"?? ;-))))))

Pozdrawiam :-****

Shfagjer
Shfagjer - 2007-07-30 22:38
Laptopa z bezprzewodowym nie - ale mysli o GPS-ie ! Hehe bedzie nas namierzał ;-)

3majcie sie: qrde sfagjer i sfagjerka poszloby sie na OBOLONA pshenicznego ???!!!!

zolza
zolza - 2007-07-31 08:07
czesc dzieciaki czekam na zdjecia krola tu nudnawo troche zrelaksowalismy sie na slowacji zobaczylam ten hotel kajtka jest to obledne miejsce mam tez fajne zdjecie z konikiem przeslemy teraz znow normalka troche juz chyba tesknie za wami sporo calusow na jaki kolor farbowalas wlosy zycze wajnych wolnych dni

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.