Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Wybory Miss & Mister Eagle Springs 2007
2007

Wybory Miss & Mister Eagle Springs 2007

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Dnia 20 lipca 2007 odbyly sie wybory na Miss oraz Mister Eagle Springs 2007. Wojtus wziol udzial jako reprezentant Polski.
Na poczatek prezentacja. Pozniej kto chcial pokazywal swoj talent... Wojtus sie popisal i w 30 sekund wymyslil ze "zatanczy" ze szczotka, a dokladnie poprostu pozamiata scene po innych... ;-) ...pozniej pytanie: "Co chcialbys zrobic ciekawego w zyciu?"... Co Wojtus odpowiedzial na te trudne pytanie swym ograniczonym angolskim...: "Podrozowac... i zamiatac!!!"... Jakims cudem wygral :-))))))))))))))))...
Teraz mowia do niego krolu, pozdrawiaja go, klaniaja sie, rozdaje autografy, podrozuje... po Campie "wspanialym" Subaru, "odwiedza" domy (kabiny)... i oczywiscie zamiata ;-)...
Takze bardzo sersecznie pozdrawia Was drodzy czytelnicy najslotszy Mister Eagle Springs 2007 w skrocie Krol ;-)

E&A.F
E&A.F - 2007-07-21 21:06
GRATULACJE KRÓLU ZŁOTY poszedłeś w ekologie to modny temat+ twój urok osobisty (po tatusiu) więc niedziwie się że wygrleś super że tak miło spędzacie czas wolny po pracy myśle że KAROLINA tylko z powodu skromności nie startowała w konkursie bo napewno by też wygrała i POLSKA by zdominowała cały camp unas OKI WPORZO myślmy już o ulopie bawcie się dobrze HELOŁKI

Jolcia
Jolcia - 2007-07-22 14:06
No moi drodzy widze ze zaczynacie sie tam juz ustawiac:-) a co z nami???????????
Gdzie ty tego swojego fica puszczasz? na moment tracisz wzrok i prosze co sie dzieje, konkursów mu sie zachciewa!!
Gratuluje oczywiscie małego sukcesu i zycze wiecej. ale nie przyzwyczajajcie sie zbytnio bo wracac niedługo trzeba!!!!!
Pozdrawiam goraca i przypominam o kartce dla mnie:-)

Rudencja
Rudencja - 2007-07-22 14:29
WITAJ KRÓLU i KRÓLOWO! Żona króla to królowa nie? :-))) Zaczyna się u Was robić wesoło. Być królem w Ameryce to nielada zaszczyt!
Do kiedy jesteście na tym obozie?
My też już myślimy o urlopie. Bo 11 sierpnia jedziemy sobie nad Balaton z Jolą i Zbyszkiem :-)
Ukłony dla pary królewskiej.

Olki2
Olki2 - 2007-07-23 07:09
Helolki paro krolewska, no coz zrobiliscie furore w tej Hameryce! Teraz zyczymy Wam abyscie wygrali jakis konkurs na szejka... ha ha bo za tym ida niezle profity. Czy bedziecie w Las Vegas? Jesli tak to nie zapomnijcie odwiedzic przybytek hazardu. Serdecznie Was sciskamy i pozdrawiamy.Do nastepnego wpisu

Rudencja
Rudencja - 2007-07-23 10:07
Ola! Do czego Ty namawiasz mojego brata! :-)))))))))))))))))))) Swoją drogą ciekawe czy tam dają taką dobrą "czekoladę"!!!

Siostra
Siostra - 2007-07-26 11:41
$$$ idzie do góry :-)
Kurs średni NBP = 2.7546

Ficus
Ficus - 2007-07-27 00:43
To wcale nie jest dobra wiadomosc ;-)

Pozdrawiam!!! :-*

U Nas ok, czasu malo, bo wciaz usilujemy odespac zmeczenie, ale nie wychodzi ;-(((((

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.