Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    Sesja IV i V

Sesja IV i V

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Pine Grove

Po "dlugim" weekendzie powrocilismy na oboz... do pracy. No i co tu pisac - PRACUJEMY, ciagle i niezmiennnnnie. Wielu ludzi juz odeszlo tudziez ucieklo, ale my sie trzymamy, bo my som twarde sztuki polaki!!!
Karolinka ma tysiace obowiazkow, wiec sie zacharowywuje kobitka ;-) , ale pomyslow wciaz pelna glowa - zdolna bestia!!
Wojtus buduje miesnie ;-) pracujac fizycznie konstruujac domki drewniane, a dla relaksu mysli i projektuje domki z drewna ;-) .
I tak nam mijaja dni i noce, na pracy i sporadycznie na planowaniu podrozy. Nomalnie PrzePraszAmy Was nasi dzielni blogowiczre, ale kurczaki ni ma czasa na szkrobanie.
Obiecujemy sie postarac poprawic ;-) .

A wlasnie w dzis dzien zyczymy Naszemu braciszkowi dzielnemu zdolnemu przebojowemu wszystkiego najlepszego, spelnienia tych wszystkich najskrytszych marzen ;-) ... i moze juz styknie obwieszczania na forum ;-) STO LAT BRAT!!!!

zolza - 2008-07-30 07:19
nareszcie teraz poczekam na nastepny wpis moze weselszy i czekam na zdjecia z waszym milym usmiechem na buzkach braciszek w miedzyzdrojach ale dzieki za pamiec wojciechu ucz sie budowac drewnianne domki moze w polsce postawicie sobie taki brawo

PT
PT - 2008-07-31 00:42
Własnie poczytałem kilka waszych ostatnich wpisów i stwierdziłem, że z pisaniem to u Was nie najlepiej. I bynajmniej nie chodzi mi tu o czętotliwość wpisów... na Boga Wodzu załatw sobie jakieś papiery na to, bo to jest normalnie dysleksja, dysgrafia i kretynizm stopnia pierwszego... Od tych grafomańsich wypocin oczy bolą, a po wtóre rozpoczynasz każdą notatkę jak trzynastolatka wpis do pamietnika- "DZIŚ bla bla bla". Spóbuj może jakoś inaczej..bo ja wiem, coś w stylu: "Zmęczony całodzienną pracą, zasiadam przy klawiaturze aby opisać Wam....". No..i można- coś innego niż sakramentalny określnik czasu.

Nie pozdrawiam.

(Jejku...jak fajnie było komuś naśmiecić na blogu;) )

GLOBtroter
GLOBtroter - 2008-08-01 13:20
widze że nie którzy troszke wam zazdroszczą tych corocznych wojaży a moze by sami sie odważyli i ruszyli swą szacowną dupeczke to naprawde nie boli jak opuszcza sie granice katowic więcej życiowej odwagi to naprawde pomaga w realizacji marzeń ps. zazdrość to bardzo brzdka wada panie piotrze

Rudencja
Rudencja - 2008-08-01 17:41
Aloha! A my już wróciliśmy z urlopiku :-( Mieliśmy cuuuudowną pogodę. Łeba jest bardzo fajna i rozrywkowa. Zaliczyliśmy też oczywiście jarmark dominikański, Hel i takie tam (a jakże!).
Nadrobiliśmy dzisiaj zaległości w czytaniu Waszego bloga.
Szczena opada na widok Wojtka w tym kapeluszu!!!!!!!! Fantastyczny!

Sprzedam Wam fajne nowe "polskie" słówko pomocne przy stanach podłamania tudzież zmęczenia: "JA CIERPIĘ DOLĘ! Upssss - dobrze czytajcie bo wygląda na "brzydkie" słowo :-)

Całuski
Siostra und Sfagier

Nowy
Nowy - 2008-08-01 22:01
Widac ze ciezko pracujecie ja wsumie tez mam dosc sporo do roboty powoli sie przeprowadzam na mieszkanko planujemy w poniedzialek juz zamieszkac ale czy wyjdzie zobaczymy w niedziele czy sie wyrobie z pracami ale jestem szczesliwy i to sie liczy .
A propo to przyjezdrzam do polski 11 wrzesnia i wracam prawdopodobnie 16 bo potem wybieram sie na poludnie Francji .

Ps trzymajcie sie tam i wiecej czasu dla siebie

Wroncia Und Ficus By Them Selfs
Wroncia Und Ficus By Them Selfs - 2008-08-03 03:27
Oh Piocze... tyle ci powiem, ze ci powiem...
Przepraszamy za bledy!! Ale coraz ciezej sie juz nawet mysli po polsku!!
Nowe haslo calkiem mogloby sie nam przydac... ale nikt go tu nie zrozumie... ;-(
Wy jusz szwagry nasze po wakacjach, a my wciaz planujemy...
Kfysiu, wez na nas poczkej, my wylodujemy w Katowicach kajs rano 16 wrzesnia!!

kobitki z fokusa
kobitki z fokusa - 2008-08-05 10:32
Cześć dziewczyny i chłopaki !Fajnie ,że poza pracą bywacie tu i ówdzie .Tego Wam oczywiście zazdrościmy !Kobitki na zmianę na urlopach a dyżurni udają ,
że pracują -bo to przecież sezon "ogórkowy "
pozdrawiamy :}
p.s. kapelusz super !!!

natek
natek - 2008-08-05 20:11
Jakże miło widzieć znowu wypociny Piocze, próbującego Wam tu naśmiecić :-) Fajnie, że się nie zmieniłeś stary!
A Wy hamerykańce trzymta sie tam i nie narzekać bo przeca DOLI NIE CIERPICIE ;-P
No i widze, że wracacie na mój geburstag :-)!!!

Pozdrufka,

P.S. odbierasz tam MMS-y, bo kilka Ci już wysłałem...?

Siostra
Siostra - 2008-08-05 23:23
Aloha! Rodzice w Wiśle. Więc chwilowo nie śledzą online Waszej hamerykańskiej przygody. Całuski

zolza - 2008-08-06 18:02
czy nie macie wrazenia ze wszyscy pisza ten blog tylko nie ci co powinni i gdzie zdjecia twarzyczek bo ja tesknie

Ana i Rudolfik
Ana i Rudolfik - 2008-08-06 22:35
A o nas to już w ogóle zapomnieliście :( Tacy jesteście!
Przynajmniej już w domu jesteśmy!!! :P

Dupek
Dupek - 2008-08-06 23:15
Aaaa dzieki za zyczenia^^ sms tez dostalem :P
a zozly nie sluchajcie bo to menda :P:P:P ha! ale moge sobie tutaj ulżyc xD
Kupiłem sobie nowe glosniki :) ale wymiataja. Sa tak dobre że można zrobic impreze na pol ulicy :P a ! i bym zapomnial. Bylem dzisiaj w Saturnie i jesli dobrze widzialem byl tam twoj laptop^^ wiec sie nim pobawilem troche i uważam że jest zajebisty xd Dasz mi dotknąc prawdaaa ? :D:D Pozdrowienia dla Wojtka ;p

zolza - 2008-08-09 22:36
mamy zdjecia fajny ten gracz karol a coz to za babsko tak przytula sie do wojtka karol i ty na to pozwalasz hej dupek ja czytam wpisy wiec nie folguj tak sobie jestem ciekawa czy macie juz bilety na wasza wieeelka podroz leniuszki napiszcie tez cos bo narazie to my prowadzimy wasz blog jeszcze pare fotek i przejmiemy ten blog duza buzka

dupek
dupek - 2008-08-09 23:28
zolza wez.. to jest pelne zaufanie i takie tam sprawy xD a do karoliny jakis ziomek sie nie przystawia? No wlasnie :) Aha i powiec mi jak zrobisz swoj blog xD z checia chcialbym go zobaczyc^^ a pozatym zrozum ze to sa zapracowani ludzie ktorzy sa w usa! i raczej trudno im pisac w tak prymitywnym jezyku jak polski. Ja nie żartuje ! :D

E&A. F.
E&A. F. - 2008-08-11 18:24
helołki to my wróciliśmy do Katowic czyli do cywilizacji i super widzieć wasze uśmiechnięte mordki wy nasze

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.