Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    Zakupowo

Zakupowo

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Philadelphia

W kolejny i ostatni dzien wolny wyruszylismy na podboj Filadelfii.
Nasz cel: Sounth Street - dluga jak tasiemiec i prosta jak... autostrada w USA ulica z milionem sklepow, barow itd.
Niestety bylismy troszke za wczesnie, wiekszosc sklepow tutaj otwieraja ok 13 a zamykaja w nocy. Tu poprostu zyje sie nocnym zyciem w swietle historycznego miasta.
Takze zakupy na Sounth Street zaliczamy w tym roku za nieudane. Spedzilismy tam gooooodziny i nicosc w reklamowkach. Na szczescie w drodze powrotnej do autobusu "zahaczylismy" o jakis sklepik gdzie udalo nam sie kupic buciki za wspamniala cene $29 i wspanialy obiad w Burger Kingu za $5.99.
Tyle my widzieli z Filadelfii w tym roku ;-)

b.n.
b.n. - 2008-08-19 18:28
Hi dzieciaki!!!, nareszcie znalazlam czas na przestudiowanie waszego blogu, bo w tym roku to sobie z urlopem pozwolilam i niestety zaleglosci mialam ze hej!, czy ja dobrze zrozumialam..., wy tak do Las Vegas tendujecie, zeby sobie TAK powiedziec?, czy juz to zrobiliscie?. Wiecie ja chetnie nawet do Ameryki...tylko jakos dotychczas powodu mi brak!!!;) Buziaki ...tez od moich chlopakow;)))

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.