Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America - Part II (2008)    Diamond Head i wycieczka w bush

Diamond Head i wycieczka w bush

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Oahu

Jak dobrze spedzic dzien na hawajach za $11 ??

1. Wstac z rana
2. Czekajac na przystanku autobusowym przyjac propozycje podwiezienia od taksowkarza za $2 od osoby do Diamond Head
3. Zaplacic $1 za osobe za wejscie na Diamond Head (wygasly wulkan przed wielu laty)
4. Zwiedzic go oczywiscie
5. Poznac polakow prowadzacych firme turystyczna tutaj
6. Przyjac propozycje pojechania z nimi do hawajskiej dzungli na wyprawe do wodospadu
7. Dac sie podwiesc pod hotel i zatipowac $5

To recepta na dobry dzien!! A krajobrazyyyy... wow!!!!

E&A.F
E&A.F - 2008-09-10 10:35
normalnie mnie zatkało...

Rudencja
Rudencja - 2008-09-10 19:08
Nas też zatkało :-)
Nawet podwójnie bo dzisiaj oglądaliśmy bicie serduszeczka naszej fasolki. Normalnie szok!

zolza
zolza - 2008-09-11 07:24
najpierw fasolka bo najmlodsza badz grzeczna i zdrowka zyczymy rudencja dzieki za zdjecie na komorke ja niestety nie bede widziec przywitania tych dzieciakow szczescia bo przylatuja do pyrzowic 16 wrzesnia o godzinie 13.10 a ja jestem w pracy a teraz moi podroznicy nie wiem czy wojtek sie urodzil w czepku szczescia ale tyle co wy go macie to tylko modlic sie aby tak zostala na zwasze jestescie spece od poznawania fajnych ludzi i tak trzymajcie gratulacje ale troche pobyczcie sie na tej hawajskiej plazy no i gdzie te hawajskie girlandy na waszych szyjach

E&A.F
E&A.F - 2008-09-12 16:52
Wydaje mi sie że naprawde szczęście wam dopisuje kaniony, las wegas, ślub i jeszcze hawaje , nie którzy np. wujek Marian podejrzewają że albo Wojtek albo ja wygraliśmy milion w totoka ps. pozdrowionka dla tych kolorowych rybek sam chętnie też bym tam znimi popływał.

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.