Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (19.06)
2007

Camp (19.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Dzis wszyscy od rana o niczym innym nie mysla, tylko o wieczornym wyjsciu do baru ;-).
Niestety praktycznie wszyscy dzis mieli wolny dzien, a praktycznie dlatego iz wlasnie maitenance (czyli Wojtus) i kuchnia (czyli Karolinka) nie mieli wolnego i pracowali zupelnie normalnie. Ale mimo to byl to mily dzien, wszystko przez wglad na przyszlosc, czyli Pub Night.
Udalo sie nam doczekac pub night. Bylo bardzo smiesznie. Bar dokladnie taki jak na filmach: barak pod ktory podjezdzaja vany i motory z barmanka wytatulowana w zaaansowanej ciazy i smiesznymi tutejszymi. Drinki tanie tylko czas szybko zlecial....Wszyscy juz sie nie moga doczekac nastepnego wypadu.

Rudencja
Rudencja - 2007-06-20 21:06
Hello! U nas 21 więc u Was 15. Czy szykujecie się już na wyjście do wioskowego baru? :-))) A my dzisiaj byliśmy na naszych "Czereśniach". Są zajepyszne! Czy w Stanach są czereśnie? A w ogóle jadacie tam jakieś fajne owoce?

PT
PT - 2007-06-21 03:05
To milo ze bywasz w WSIOWYCH barach. Pozdrow tego Losia co wystepowal w "Przystanku Alaska" i pieski preriowe tez pozdrow (Jezuu...gdzies Ty trafil czlowieku)

zolza
zolza - 2007-06-21 06:31
panie pt pieski preriowe to nie ten kontynent alaska tez troche daleko w twoich ewentualnych wyprawach przyda ci sie dobra mapa bo bladzisz widze ze blog cie meczy dzieciaki wszystko co piszecie nas ciekawi ale gdzie orginalne zdjecia

OlkiDwa
OlkiDwa - 2007-06-21 15:24
Helolki, z duzym zainteresowaniem czytamy Wasz blog, serdecznie Was pozdrawiamy a jezeli chodzi o pub to chyba zaden nie przebije tych tu w Ausie. Superwsiowe!!! Po powrocie Karolinka uraczy kazdego prawdziwym hamburgerem. Do nastepnego wpisu.

PT
PT - 2007-06-23 01:19
Witam ponownie!
Droga Pani "Zolzo" (tak podejrzewam, ze jest Pani mama Karoliny wiec niechce urazic... ale niestety nie jest mi znane Pani imie wiec posluzylem sie nickiem). Co do pieskow preriowych to taki cytat z encyklopedi: "Nieświszczuki zwane również pieskami preriowymi to nieduże, o zwartej budowie, kopiące obszerne nory gryzonie(z rodziny wiewiórkowatych) z krótką szczęką, występujące zarówno w Ameryce Północnej i Środkowej. " A wiec jednak ten kontynent. Natomiast co do Losia- ja wiem ze Akaska daleko, ale ten Los w serialu tez wchodzil do takiego "typowego" baru - stad owe skojarzenie.
Zapewne Wojtek usunie ten wpis ;p wiec nie musze sie martwic ze bylem zbyt nietaktowny ;).
Pozdrawiam!
PS: zawsze myslalem ze nikt nie czyta komentarzy ;)

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.