Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (20.06)
2007

Camp (20.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Dzis "day off" - dzien wolny... a skoro dzien wolny, to pozwolilismy sobie na odrobine snu gdyz z pubu wrocilismy ok 12pm (0:00), wolny dzien, a przed nami podobno ciezki dzien, ale o tym pozniej ;-). Skoro jusz przespalismy sniadanie pomyslelismy, ze bedzie milo jesli wepchamy sie do busow jadacych do Walmart'u (duuuzy supermarket), a wepchamy sie dlatego, iz wczoraj wisiala lista na ktora sie nalezy wpisac jesli chcesz gdzies jechac, niestety Ficusie pracowaly i kiedy sie lista zapelnila to znikla i pozostalo nam tylko czakanie o okreslonych godzinach czy beda wolne miejsca... nie bylo ;-(. Takze w grucie rzeczy przyzwyczajeni do zajetosci dnia wynudzilismy sie za wsze czasy...
Wieczorem byl pokaz talentow, ale my - wstydliwe osobki jeno patrzyli na to, ale przynioslo to nam wiele fanu ;-) (tzn bawilimy sie dobze). A potem udalimy sie na spoczynek przed ciezkim dniem, a przynajmniej tak nas straszyli.

PS.: Wczoraj padalo baaaaaaadzo baaaaaadzoooo!!! A dzis jakos zimno od rana, a w nocy to lochocho jak zimno bylo!!!

PS2.: Drogi Piotrze, jestes takim pesymista, ze az mi sie to w gowie nie miesci, ten niemiecki kraj pomieszal ci w gowie!!! Wiecej fanu psiapsiul!!!

PS3.: Dziekujemy za wszystkie wpisy, za pamiec. Kazdego dnia tylko czekamy aby przeczytac co u Was i coscie tu nam naskrobali ;-). Buzki, duzo buzkuf!!

PT
PT - 2007-06-23 01:27
Witam!
Po pierwsze nie Pesymista a Malkontent. Na bol glowy to wez apap albo to badziewie od Gozdzikowej, a co do niemieckiego kraju: Niemcow to tu najmniej widuje (wiec to bynajmniej nie ich mentalnosc jest zarazliwa).
Pozdrawiam (oschle- jak zwykle ;) )

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.