Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (21.06)
2007

Camp (21.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Wlasnie patrze na zegarek, u Was juz po polnocy, u Nas 18, Wojtus skonczyl prace i czeka na obiadek, a Zonka go przygotowuje ;-).
Dzis byl ciezki dzien, choc oczywiscie zalezy dla kogo... Tak teraz bedziemy sie chwalic kto co dzis zrobil ;-)
Karolinka wstala o 6:30 by od 7 zaczac prace. Dzis ciezki dzien w kuchni, trzeba nakarmic wszystich staffuf (obsluge, czyli tak jak od tygodnia) plus 80 osob ktore przybeda na lunch (lancz). Dopiero ok 16 Karolinka ma przerwe na 20 minut...
Wojtus wstal o 7:30 by wsunac jakiegos beakfasta (sniadanie) o 8:00 na szybko bo od 8:30 zaczynamy ponoc pierwszy w swoim zyciu ciezki dzien... Co oni tam wiedza ;-). Najpierw smieci z calego obozu wywiesc, wysprzatac oboz do ostatniego peta, zapalki, kapselka, potem pare glupstw, a na koniec pol dnia noszenia bagazy... Wojtus sie czul jak na lotnisku... Wypakowywanie autobusow, samochodow, przydzielanie karteczek z nazwiskami, rozdzielanie na domki, a na koniec rozwozenie ich po obozie, czyli do celu. Ale co tu nazekac, byl fun ;-).
Chcecie zapytac jacy ludzie??... Malo wiamy, duzo pracujemy, ale Wojtus ma jusz adoratorke Laure ;-).
Oh... ciezki dzien... Gdzie ten obiad...
3majcie za Nas kciuki (albo kciukajcie 3my)!!! ;-) ...oby dozyc do nastepnego Pub Night!!! ;-)

Wpis Po Wpisie - czyli tzw. After Wpis
Wronka skonczyla prace, jest 20. Jest wykonczona jak nigdy - 14 godzin pracy...

"That's All Folks", good night!!

natek
natek - 2007-06-22 09:57
Czesc Wam!
Fajnie, że sie nie nudzicie :P

Bardzo mi sie podoba, ze Wasze wszystkie opowiastki bija niesamowitym optymizmem :)
Oby tak caly czas i jak wrócicie do kraju bylo!
Ja mam zapieprz z przygotowaniami do obozu, codziennie cos. Wczoraj sie widzialem z Dariuuuuuuszem i Jarkiem z kwaterki zeby nam ustawili wszystko jak trzeba i nie było potrzeby przestawiac jak zawsze...

No to bawta sie tam i pracujta od czasa do czasa ;-)
Pzdr

Rudencja
Rudencja - 2007-06-22 17:20
Hellołki :-)

Normalnie Bracie szybko się uczysz tego języka :-) Za jakiś czas to trzeba się będzie domyslać co chcieliście napisać. Fajane zdanie: "mieliśmy dużo FANU" :-)))))))))))))))) czyli zabawy :-)))))))))

Czy Ci Wasi "koloniści" to jacyś w miarę ok? I czemu tak mało zdjęć ?!!!!!!?

Patrzę na globus, który dostałam od Olka w Aussie i tak sobie myślę, że Wy jesteście mniej więcej na takiej szerokości geograficznej jak Chorwacja/Austria w Europie. Czyli klimat powinien byc nieco podobny, dlatego wieczorami jeszcze zmino. Ale w sumie do Aussie to macie chyba tak samo daleko :-)

Włąśnie podali w RMF-ie, że Losza Vera jest na pierwszym miejscu POPlisty!!!!!!!! Też zagłosujcie na naszego kolegę: http://www.rmf.fm/au/?a=am

Całuski.

E&A.F
E&A.F - 2007-06-22 19:06
Helołki biedroneczki trzymajcie się zdrowo po tym obozie chyba was wcielą do Marines czy macie jakieś problemy z tymi zdjęciami czy to cenzura albo brak sił nie oglądaj się za wielbicielkami tylko wspieraj Karoline naprawiaczu nie dajcie się zajechać tym jankesom mam nadzieje że zrobileś fotke tej barmance pan p.t. napewno chętnie by zobaczył taki wsiowy klimacik chyba z żera go zazdrość ps. czasem lubie sobie po żartować

PT
PT - 2007-06-23 01:03
Witam (oschle- a jak ;) )

Na poczatku odnose sie do owego komentarza powyzej: Pani Ewo, Panie Andrzeju...CUZ ZA RIPOSTA! Choc nutka psychoanalizy w tym jest: zzera mnie zazdrosc (nigdy nie opuscilem jeszcze naszego kontynentu ;) ).
Co do Was moje Wy mroweczki pracowite: jesli kazom wam pracowac po 14 godzin dziennie to czemu nie zalozycie tam zwiazku zawodowego (proponuje nazwe "NSZZ Kuchary & PrzyniesWyniesPozamiataj). Pare strajkow generalnych i w Sierpniu podpiszecie moze jakies porozumienie ;).
Pozdrawiam (wiadomo jak)

WronciaUndFicus
WronciaUndFicus - 2007-06-23 02:05
After Wpis od Autoruf

PT = Piotr Dyszkowski

Pozdrawiam Cie serdecznie, wiecej zyCiIIIAAAA!!!!!!

WronciaUndFicus
Karolinka W. & Wojtu$ F.