Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (23.06)
2007

Camp (23.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

SZYSTKIM TATUSIOM ZYCZYMY DUZO ZDROWIA, USMIECHU, SZCZESCIA, RADOSCI, MALO PRACY, DUZO PIENIEDZY, NO I WOGOLE WSZYSTKOSCI NAJLEPSZOSCI!!!

Od dzis jest juz nas az 4 maitenance'uf, przyjechal jeden wczoraj ze slowacji i od dzis pracuje... nie bede go narazie "zachwalal" ;-) , ale ja jusz go wyrobie ;-).
Dzis Ficus mial duzo duzo pracy, dzis on pracowal az po obiedzie.
Wroncia dzis miala "pol" dnia wolnego bo dzis byl cook out (po naszymu grill).
Ficus je tu coraz wiecej!! rozepcha sie tu niedlugo ;-).
Po cieszkim dniu niespotykana sytuacja, Ficus padl wczesniej niz Wroncia ;-).

E&A.F
E&A.F - 2007-06-23 09:36
Tata brodacz dziękuje za życzenia i ciepło was pozdrawia bo podobno uwas zimno a co do pracy tausie mają to do siebie że muszą pracowć czsem głową czasem fizycznie jest praca to jest kasiorka na uciechy -subaru radyjko narzędzia ful wypas pozazdrościć naprawiaczu takiego wyposarzenia jak wrucisz to będzie z ciebie prawdziwa złota rączka

E&A.F
E&A.F - 2007-06-24 22:06
Helołki unas niedziela a wy pewnie ostro zapracowani napiszcie czy pogoda się poprwiła bo jak nie to posyłamy wam kożuchy tzymajcie się ciepło -szczegulnie w nocy- napisz naprawiaczu co tam porabiasz w pracy i jak ci idzie z angielskim przez radyjko i jaki to model tego subaru co nim tak śmigasz

Rudencja
Rudencja - 2007-06-24 23:06
Hello! U nas kończy się weekend, przerobiłam kolejną reklamówkę czereśni i zaglądam sobie na Waszego bloga i NIE WIDZĘ ZDJĘĆ! Zepsuł się Wam aparat?

OOO teraz zauważyłam, że są aż dwa zdjęcia z pub night :-) Jakiej narodowości jest Twój szef Wojtek? A w ogóle napiszcie coś o ciekawych znajomych.

Bardzo podoba nam się ta nasza znajomość blogowa. Pozdrawiamy wszystkich!

Do następnego wpisu.

WronciaUndFicus