Geoblog.pl    WronciaUndFicus    Podróże    United States of America (2007)    Camp (28.06)
2007

Camp (28.06)

Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone, Eagle Springs

Dzis dla odmiany wstalismy o 7:00. Dla Karolinki prawie wypoczynek bo godzine dluzej snu, a dla Wojtusia niebardzo, normalnie wstaje o 8:00.
Pozbieralismy sie, zjedlismy sniadania i podjechal Nasz zolty szkolny autobus (typowy amerykanski). Po dwoch i pol godzinach jazdy dotarlismy w okolice Philadelphii gdzie znajdowal sie ten ogromny supermarket. Chcielismy kupic pare rzeczy dla siebie... Co z tego wyszlo... Karolinka kupila sobie szminke za dolara, a Wojtus klapki za $1,50 i maly (naprawde malutki) gadzecik ;-). Bo jak sie okazalo to bylo cos jak Silesia City Center lecz duzo duzo wieksze i wypelnione sklepami gdzie przeceny zaczynaly sie od $50 ;-). Takze zakupy nie byly udane... w dodatku meczylo Nas to zamiast zrelaksowac... musielismy zaplacic za podroz tym busem zoltym i nawet zdjecia nie mamy, i musielismy sie zywic samemu... ale to byla mila odmiana od obozowego jadla ;-).
Nastepny day off - dzien wolny postaramy sie lepiej wykorzystac... obiecujemy ;-).

Rudencja - 2007-06-29 15:58
No widzę, że jestem wreszcie pierwsza :-))))))

To poszaleliscie w tych sklepach! Nie ma co.
A klimat .... hmm wyobrażam sobie że podobny jak w Hong Kongu. Zero słońca ale parówa na potęgę! Swoją drogą fajną macie lodówkę :-)
A czemu ci koloniści już wyjeżdżają? Tak krótkie mają te obozy?

Gdzie są zdjęcia? Zlitujcie się, bo Wasze mamy to już się chyba martwią że biedaczki tylko pracujecie i chudniecie.

Aaaa Bracie! Nowina. Będziesz miał chyba siostrę okularnicę :-((( Padło mi na oczki :-( I muszę nosic okularki :-(((((((((

A co do wina Pani Zołzo (:-) to "Matka drożdżowa" się chyba udała więc opijemy kiedyś wszyscy ten wyjazd Młodych :-))))

Pozdrowienia dla wszystkich blogowiczów

zolza
zolza  - 2007-06-30 07:58
oj cos wam nic w tej ameryce nie wychodzi zdjec nadal brak wiec ja tez sie buntuje i nie bede juz pisac rudencja dziekuje za zaproszenie trzymam za slowo

K.N
K.N - 2007-06-30 16:28
Ja juz jestem ostatni dzien w Niemczech juto juz wylatuje . A wam zycze duzo imprez sumienne wydawanie kasy , chlodzenia sie w lodowce .Poprostu bawcie sie

Pozdrawiam i do uslyszenia :):):):)

E&A F
E&A F - 2007-06-30 23:14
Wszyscy już napisali.teraz nasza kolej my robimy soki z wiśni i marmolatke /sami obieraliśmy dzisiaj drzewko pełne dojrzałych i dużych wiśni /było super ale się przy okazji objedliśmy czereśniami /nie powiem żebym nie miała ochoty na " wydrapanie'' się na to drzewo z czereśniami ale... / było super. Życzymy Wam też ciekawszych wrażeń /już mineło przecież 2 tygodnie jak wróćcie to bedzie nawas czekało winko komfitury i soczki wiśniowe bo na hamburgery nie bedziecie mogli patrzeć /TRZYMAJCIE SIE!!! ZDROWO POZDRAWIAMY!!!

E&A.F
E&A.F - 2007-06-30 23:23
helołki to ja hciałem tylko dopisać że brakuje mi troche na tym blogu kąśliwych wpisów kolegi P.T. czyżby czyżyk i się wystraszył aha popieram popszednie wpisy jak nie będzie zdjęć to strajk okupacyjny zorganizuje na tym blogu

Rudencja - 2007-07-01 01:22
Widzę że rodzice też nie śpią z powodu tych wiśni. Jest 1.30 w nocy. Właśnie skończyliśmy drążyć wiśnie. Uff! Na szczęście mamy dwie drylownice!
Jutro nastawiamy bidon, balon czy jak to sie tam nazywa.
Hej Amerykańce! Zgubiliście aparat?!?

:-)))))))))

b.n.
b.n. - 2007-07-01 21:23
Hi przodownicy pracy,
unas opowiadaja juz o was kawaly "Co to jest jaszczurka?
- Krokodyl, ktory przezyl dwa miesiace praktyki w Ameryce", albo "Dzwoni Wojtek rano do swojego szefa do pracy i mówi: - Szefie, nie mogę dziś przyjść do pracy. - Ale dlaczego, co się stało, jesteś chory? - Sprawa jest bardziej skomplikowana, mam problem ze wzrokiem. - Jak to, co ci dokładnie dolega, masz zapalenia spojówek? - Nie, po prostu nie widzę się dzisiaj w pracy!".Moze troche humoru wam pomoze, i pokazcie sie na zdjeciach bo wszyscy sie juz o was martwia i pamietajcie ".Pesymista na cmentarzu widzi same krzyże,a optymista-plusy!" calusy !!!!!!

natek
natek - 2007-07-02 11:04
Cześć ludziska :-)
Ja postaram sie nie narzekać na brak zdjęć, bo i tak już dostaliście wystarczający opieprz :P i słuszny!!

U mnie jednym słowem "obózapieprz". Pucek i Nowy są w Polsce, pewnie wypijemy Wasze zdrowie...
Pzdr!

Rudencja - 2007-07-03 23:07